organisatie

Orange Babies bestaat uit een klein maar zeer toegewijd team:

Baba Sylla
Algemeen Directeur 
baba@orangebabies.com

Elizabeth Maris
Head of Partnerships
elizabeth@orangebabies.com

Tanja Oostervink
Hoofd projecten Afrika
tanja@orangebabies.com 

Julie Zalm
Financieel en administratief medewerker 
julie@orangebabies.com  

Linda van Poppel
Office Manager
linda@orangebabies.com

Anouk van Duivenvoorde
Events & Projecten Afrika 
anouk@orangebabies.com  

Charlotte Rodenburg
Marketing & Events 
charlotte@orangebabies.com 

Kirsten van der Velden
Online Marketing 
online@orangebabies.com  

Aila de Haas
Projects & Events 
aila@orangebabies.com

Gabriela Viceisza
Marketing & Events stagiaire
events@orangebabies.com

Heeft u vragen of wilt u contact opnemen met één van de teamleden van Orange Babies, stuur dan een mail. Wij horen graag van u!

Wil jij ook bij Orange Babies werken? Bekijk onze vacatures!