organisatie

Download: Code of Conduct 
Download: Statuten

ANBI: 21286
RSIN: 8078.20.684

Accepteer de cookies om deze inhoud te kunnen weergeven.


 

Ons team


Baba Sylla
Founder 
baba@orangebabies.com

Tanja Oostervink
Directeur
tanja@orangebabies.com

Dominique Luycks
Hoofd Afrika Projecten
dominique@orangebabies.com

Anouk van Duivenvoorde
Projectmanager Marketing & Events
anouk@orangebabies.com  

Siobhan de Haas
Projectmanager Digital Marketing
siobhan@orangebabies.com  

Bernice Bickel
Projectmanager Fondsenwerving
bernice@orangebabies.com

Julie Zalm
Financieel en administratief medewerker 
julie@orangebabies.com  

Linda van Poppel
Office Manager
linda@orangebabies.com

Heb je vragen of wil je contact opnemen met één van de teamleden van Orange Babies, stuur dan gerust een mail. Wij horen graag van je.

Wil jij ook bij Orange Babies werken? Bekijk onze vacatures!