organisatie

Orange Babies bestaat uit een klein maar zeer toegewijd team:

Baba Sylla
Algemeen Directeur 
baba@orangebabies.com

Elizabeth Maris
Head of Partnerships
elizabeth@orangebabies.com

Tanja Oostervink
Hoofd projecten Afrika
tanja@orangebabies.com 

Julie Zalm
Financieel en administratief medewerker 
julie@orangebabies.com  

Linda van Poppel
Office Manager
linda@orangebabies.com

Anouk van Duivenvoorde
Events & Projecten Afrika 
anouk@orangebabies.com  

Siobhan de Haas
Online Marketing 
online@orangebabies.com  

Faranak Babai
Project Manager Events
faranak@orangebabies.com

Dorien van Remmen
Marketing & Events stagiaire
events@orangebabies.com

Jet van der Deen
Marketing & Events stagiaire
projects@orangebabies.com

Heb je vragen of wil je contact opnemen met één van de teamleden van Orange Babies, stuur dan gerust een mail. Wij horen graag van je!

Wil jij ook bij Orange Babies werken? Bekijk onze vacatures!