organisatie

Orange Babies bestaat uit een klein zeer toegewijd team:

Baba Sylla
Founder 
baba@orangebabies.com

Tanja Oostervink
Directeur
tanja@orangebabies.com

Dominique Luycks
Hoofd Afrika Projecten
dominique@orangebabies.com

Amine Roodnat
Communicatie & Event manager
amine@orangebabies.com

Anouk van Duivenvoorde
Marketing & Events
anouk@orangebabies.com  

Siobhan de Haas
Online Marketing 
siobhan@orangebabies.com  

Julie Zalm
Financieel en administratief medewerker 
julie@orangebabies.com  

Linda van Poppel
Office Manager
linda@orangebabies.com

Dorien van Remmen
Marketing & Events stagiaire
events@orangebabies.com

Jet van der Deen
Marketing & Events stagiaire
projects@orangebabies.com

Heb je vragen of wil je contact opnemen met één van de teamleden van Orange Babies, stuur dan gerust een mail. Wij horen graag van je!

Wil jij ook bij Orange Babies werken? Bekijk onze vacatures!